Blendtec Blender Chef 775

  • Eklenme Tarihi-
  • Kullanım Amacı-

blendtec-logoChef 775

İster kahve ürünlerinizi, ister barınızda içeceklerinizi blend edin, isterseniz de arka mutfakta gıda üretimin ve hazırlığında kullanın. Chef 775, her bardağı veya tabağı bir başyapıta çevirebilecek özelliğe ve güce sahiptir.

Standart paket içeriği:

Chef 775, motor gövdesi
BPA-free WildSide+ jar veya FourSide jar
Vented Gripper™ kapak


Özellikler

Güçlü ve çok yönlü

Motor: 3.8 horsepower/beygir, 7.5 amp/240v
Önerilen günlük blend sayısı: 100+
Programlar: Small, Medium, Large, +10 saniye, Pulse, Manual Speed(8 seviyeli manuel hız ayarlama sliderı)
Profiller: Smoothie, Coffee, Milkshake
Renk: Siyah

SmartBlend Teknolojisi, kullanıcı hatalarını en aza indirgemeye yardımcı olur

Bize özel, SmartBlend Teknolojimiz, yükleme hataları, aşırı ısınma, hava boşluğu gibi blend etme esnasında sorun yaratabilecek potansiyel problemleri algılar ve teşhis eder ve çözüm sunar.

Blend Profilleri, Her Blendde Sabit ve Sürdürülebilir Ürün Kalitesi Sunar

Chef 775 özel olarak Smoothie, Kahve ve Milkshake profillerine anında programlanabilir. Bu sayede her spesifik içecek için özelleştirilmiş blend cycleları sunar.

Hızlı Dokunmatik Slider + Pulse

Dokunmatik slider, kesintisiz ve hassas hız kontrolü sağlar. Basit biçimde parmağınızı sola veya sağa oynatarak blenderınızın hızını yüksek veya alçak olmak üzere 8 ayrı hız seviyesinde ayarlayabilirsiniz.
Pulse özelliği ise ekstra olarak güç ve hız patlaması sağlar. Eliniz Pulse üzerinde olduğu sürece, Blenderınız en yüksek hız ve güçte çalışır.

+10 saniye fonksiyonu

+10 ikonu, kullanıcının blend ederken, her dokunuşunda blend cycleına 10’ar saniye ekler. Bu sayede tamamen size özel blendler elde edebilirsiniz. Ayrıca başlı başına bir 10 saniyelik cycle olarak da kullanılabilir.


Benzer Ürünler