Blendtec Designer 725 Stainless Black

  • Eklenme Tarihi-
  • Kullanım Amacı-

Dünyanın En Akıllı Blender

Blendtec Designer 725, şimdiye kadar görülen en gelişmiş karıştırma teknolojisine sahiptir.

Özellikleri şunlardır:
  • 3.8 tepe beygir gücü motoru
  • Işıklı, kapasitif dokunmatik arayüz
  • Ön programlı döngüler: Smoothie, Salsa, Dondurma, Tüm Suyu, Sıcak Çorba, Temiz
  • 100 hızlı kapasitif dokunmatik kaydırıcı
  • Işıklı ekran kalan karışım süresini gösterir.

 

SmartBlend Teknolojisi

Blendtec Designer 725 gerçekten bir beyin ile blender. Özel SmartBlend teknolojimiz, mükemmel karışımla (yükleme hataları, aşırı ısınma veya hava cepleri gibi) müdahale edebilecek olası sorunları algılar ve tanımlar ve daha sonra kullanıcılara bunları nasıl düzelteceklerini anlatır.

100 Hız Kapasitif Dokunmatik Kaydırıcı + Çok Hızlı Darbe

Bir parmağınızın kaymasıyla 100 hız için kusursuz hassas hız kontrolü elde edin. Karıştırma, doğrama, karıştırma, karıştırma veya püre haline getirmek için hangi hızda kullanılacağını bile söyler. Herhangi bir hızda ek bir güç patlaması için Multi-Speed ​​Pulse kullanın.

Önceden Programlanmış Blend Döngüleri

Önceden programlanmış altı özel döngü, tek tuşla karıştırma mükemmelliğini sağlar: Smoothie, Salsa, Dondurma, Tüm Suyu, Sıcak Çorba ve Temizlik. Designer 725, her döngü için ek kullanımları bile önerir, böylece blenderinizden en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızı bilirsiniz.

Tasarımcı 725 Arayüzü

Daha Fazlası İçin Tıklayın

Herhangi bir karışım döngüsü sırasında, şu anda kullanmakta olduğunuz karışım döngü simgesine tek bir dokunuşla 10 saniye ekleyin. Böylece sadece aradığınız tutarlılığı elde edebilirsiniz.

PEAK HORSEPOWER ”(PHP), MOTORUN MÜHENDİSLİK TESTİ İLE İLGİLİ MOTOR’UN MÜŞTERİ KATILIMI DAHİL OLMAK ÜZERE BİR MOTORUN BUNUNUN EN ÖNEMLİ ÇALIŞMASINDAKİ BİR BLENDER’İN OPERASYONEL GÜCÜNÜ KESMİYOR. GERÇEK KULLANIMDA BLENDTEC MOTORLAR, PEAK HORSEPOWER SHOWN’DE ÇALIŞMAZ.


Benzer Ürünler